Menu

Contactati-ne !

Toyota Ploiesti – Arena Auto este o firma prahoveana, beneficiara a unei vaste experiente dobandita de-a lungul numerosilor ani de activitate in sfera comercializarii, intretinerii si repararii autoturismelor.
 
Asezand in centrul preocuparilor sale clientii, Toyota Ploiesti isi propune de fiecare data sa creeze pentru acestia acel tip de experienta unica, care sa garanteze satisfactia deplina si sa determine recomandarea serviciilor companiei.  
 
Implicata integral in indeplinirea misiunii asumate, echipa Toyota Ploiesti se afla la dispozitia dumneavoastra si va invita in cele ce urrmeaza  sa o cunoasteti .
 

Denumirea completa a societatii: SC ARENA AUTO SRL

Adresa Sediu Social:   Ploiesti, Str. Strandului, nr. 60, Jud. Prahova, Romania

Nr inreg. Reg. Comertului:    J29/708/2000

CUI:    RO13302779

Capital social:    1.300.000 RON


Director General Toyota Ploiesti 

Constantin Petrescu

Director General

constantin.petrescu@ploiesti.toyota.ro

+ 40 244 544 745

Director executiv 

Cristian Matei

Director executiv

cristian.matei@ploiesti.toyota.ro

+ 40 244 544 745

Director Vanzari 

Marius Alexandrescu

Director vanzari

marius.alexandrescu@ploiesti.toyota.ro

+ 40 244 544 745

Vanzari 

Carmen Macovei

Consilier vanzari

carmen.macovei@ploiesti.toyota.ro

+ 40 244 544 745

Mihaita Petrescu

Consilier Vanzari

mihaita.petrescu@ploiesti.toyota.ro

+40 244 544 745

Vanzari autovehicule rulate

Viorel Nistor

Consilier autovehicule rulate

viorel.nistor@ploiesti.toyota.ro

+ 40 244 544 745

Director AFS 

Traian Patranoiu

Manager service

traian.patranoiu@ploiesti.toyota.ro

+ 40 244 544 745

Consilier service – Mecanica 

Georgiana Bucurica

Consilier service

georgiana.bucurica@ploiesti.toyota.ro

+ 40 244 544 745

Consilier service – Tinichigerie – Vopsitorie 

Mihai Nitescu

Consilier service

mihai.nitescu@ploiesti.toyota.ro

+ 40 244 544 745

Consilier Piese de schimb 

Mihai Parpalea

Consilier piese de schimb

mihai.parpalea@ploiesti.toyota.ro

+ 40 244 544 745

Relatii clienti

Traian Patranoiu

Relatii clienti

relatii.clienti@ploiesti.toyota.ro

+40 244 544 745

Marketing 

Georgel Oprea

Specialist marketing

georgel.oprea@ploiesti.toyota.ro

+ 40 244 544 745